‘‘
Crystals never cease to amaze me…They can’t be completely controlled. It’s as if they were alive.
Головна / Про Компанію

Про Компанію

   Прагнення до розміреного життя втілюється в окремих деталях інтер'єру. І як не назви цей стиль: прованс, колоніальний, ретро, - мотив один – бажання побачити спокійний перебіг часу минулого в швидко змінному сьогоденні. При цьому важливий кожен елемент, і чим він більш неочікуваний, тим приємніша його присутність в інтер'єрі, тим ближчий і дорожчий асоціативний ряд, породжений ним.  

   Іспанська фірма Fontini виробляє ексклюзивні розетки і вимикачі для зовнішньої і внутрішньої установки. Дизайн цих виробів переносить нас в середину минулого століття – це спогади, які дарують світло, вселяють спокій і надійність. Компанія була заснована в 1955 році Хуаном Фонт Гонсалес і розташовувалася в іспанській провінції, недалеко від Барселони. Щоправда, спочатку фабрика називалася трохи інакше, - справжнє ім'я компанії дали діти засновника, що продовжили родинний бізнес.

   У 1986 році на світ з'явилася значима новаторська колекція – Kristal series, в якій були представлені сучасні пристрої для зовнішнього монтажу, гнучкі по своїм інженерним і візуальним характеристикам. У 1993 році виходить Quattro series, - знову блискуче технічне рішення і оригінальний дизайн пристроїв, можливість їх персоніфікації - вибір кольору і форми.
 
   Наприкінці 90-х років для Fontini починається нова ера. Творчий потенціал як завжди був реалізований в потрібному руслі. Про це можна судити, побачивши колекції Garby, Garby Colonial, Venezia, що поєднують традиції і сучасні технології. Нарешті, в 2005 з'являється колекція F-37, що також враховує новітні тенденції ринку електроустаткування і прагнення до комфорту. Сьогодні в Іспанії три виробничі бази Fontini, і щодня це ім'я звучить в різних країнах світу. П'ятдесят років потому, пропонуючи нові концепції і розробки, фабрика залишається вірною собі – ексклюзивний дизайн і висока якість матеріалів – це те, що визначає унікальність імені Fontini. Вперше продукція цієї фірми в Росії була представлена на виставці «Електро-2004».
Behind a successful company, there is always a great team. Professionals who with their daily determination make any project come true. In Fontini we have passion with our work, with the accomplished commitments. We would like to thank you, clients and distributors for trusting us for more than 50 years. You make possible that we create the biggest range of decorative mechanisms in the market.
Copyright В© Fontini 2024.
(044) 239 1797 designed by
INGSOT