‘‘
Crystals never cease to amaze me…They can’t be completely controlled. It’s as if they were alive.
Головна / Про Компанію / Матеріали і колекції

Матеріали і колекції

   В першу чергу вироби привертають увагу своїм незвичайним дизайном. Рамки для вимикачів виготовлені з якісних матеріалів: дерево (дуб, горіх, бук), кераміка, метал. В окремих колекціях присутні вироби з натурального дерева, просоченого, але не профарбованого, – знахідка для дизайнерів!

   Вимикачі привабливі не лише візуально, але і тактильно: приємно торкатися м'яких клавіш, легко відкривати витончені «кранчики» і клацати металевими язичками. Виробник пропонує повну компоновку серії: телевізійні, телефонні і комп'ютерні розетки, диммери, клавішні і поворотні вимикачі. Для зовнішньої проводки в комплекті також йдуть дроти, ізолятори.
 
   Дверний керамічний дзвінок, відроджені поворотні вимикачі, провінційна «вита» зовнішня проводка, - ті милі серцю деталі, які переносять в атмосферу затишку і комфорту. Колекція Garby реалізована в ремісничому стилі. Основа з фарфору, прикрашеного скромним малюнком або виконаного під мармур, і традиційний бант-вимикач навівають ностальгію по простим та надійним речам.
 
   Garby Colonial: первинні матеріали – порцеляна і деревина буку передбачають вірність традиціям, а нові технології перетворюють цю чарівність на сучасне і функціональне електровстановлювальне обладнання. Ця колекція удостоєна сертифікату AENOR і загального європейського визнання. Відроджена розкіш минулого – в колекції з символічною назвою Venezia. Різноманіття «багатих», «респектабельних» рамок у формі овалу, кола, квадрата, виконаних в деревині, металі або порцеляні неодмінно приверне увагу справжніх шанувальників прекрасного. Якість і ясність, класичні форми і благородні матеріали роблять цю колекцію особливо привабливою.
 
   Колекція F-37 розкриває нову тенденцію, яка ґрунтується на естетичному і функціональному мінімалізмі. Геометрична чистота форм, простота і легкість визначають стиль F-73. Предмети цієї колекції впишуться практично в будь-який сучасний інтер'єр. Кожен виріб Fontini зроблений дбайливо, передбачає високу якість натуральних матеріалів і використання новітніх технологій, що виділяє їх з ряду інших і забезпечує довге життя. Але підкорює інше - оригінальний дизайн. Зворушливий, вражаючий, «живий», він відтворює атмосферу минулого, зупиняє час і занурює у спокійний та теплий світ.
Behind a successful company, there is always a great team. Professionals who with their daily determination make any project come true. In Fontini we have passion with our work, with the accomplished commitments. We would like to thank you, clients and distributors for trusting us for more than 50 years. You make possible that we create the biggest range of decorative mechanisms in the market.
Copyright В© Fontini 2024.
(044) 239 1797 designed by
INGSOT